niedziela, 5 kwietnia 2009

Dobrocie wszelakie

Zaczęło się w piątek - od wyglądanej z niecierpliwością paczki z zamotanych. Niby mam co robić, niby mam z czego, a mimo to przesyłki wyczekiwałam jak kania dżdżu.


Trochę Luny na niedźwiedzie łapki a'la Dagna, Kashmir na Whisper i być może jakiś szal - cały wieczór spędziłam na macaniu, wąchaniu i tarzaniu się we włóczkach. Dać dziecku zabawkę to traci resztkę zdrowego rozsądku.

A w weekend była kawa z Keetey i kolejne dobroci.


Gruby, sztywny akryl z przeznaczeniem na koszyczki i ...


... śliczny i pomysłowy futeralik na komórkę. Ciągniemy za wstążeczkę i......telefon sam nam wpada w łapki.

A przy okazji kawy i pogaduch (mimo że praktycznie w biegu) uświadomiłam sobie jak niewiele potrzeba, żeby doładować akumulatory. Ot wystarczy wiosna w pełni i spotkanie z kimś dawno nie widzianym...

3 komentarze:

 1. Hehe,następna co więcej kupuje niż zdoła przerobić :)). Zauważyłam u siebie dziwną rzecz-dziergam zapamiętale trzy rzeczy naraz,a łeb mam zajęty myśleniem co zrobić z pozostałych zakupionych włóczek ,bo już zapomniałam co z nich być miało,a do tego ciągle wiszę u Ulki w zamotane i ślinię się na to co bym jeszcze chciała. Od wczoraj się modlę nad Sonatą-tyle kolorów!Ktoś pownien mnie oddać na przymusowe leczenie. Oczywiście z drutami i zapasami włóczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na leczenie? A owszem! Ale tych co nie rozumieją szczęścia z powodu apetycznych niteczek :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Lauro- kiedyś zdołam (hahaha), w kwestii wiszenia - ja co chwilę zaglądam do sklepu interfoxu.. może jednak rozsądek wygra - przynajmniej co końca miesiąca;))
  No co Ty- a jak Ci w ramach terapii karzą patrzeć przez szybkę na drutujące w otoczeniu ślicznych hamerykańskich włóczek?

  Ata - święta racja:))

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails